Bondsfeest Brunssum 19-20 en 21 mei 2023
Op 19-20 en 21 mei 2023 organiseert Schutterij St. Gregorius de Grote Brunssum een bondsfeest van de schuttersbond St. Gerardus Amstenrade. Een optocht van 20 schutterijen en diverse gastverenigingen zal op zondag 21 mei door het centrum van Brunssum trekken. Het feestterrein zal worden ingericht in het Vijverpark te Brunssum. Daar kunt U genieten van de muziek- en marswedstrijden, de schoonheidswedstrijden van keizers-en koningsparen, marketentsters, bielemannen, sappeurs en generaals.
Programma feestweekend
Vrijdag 19 mei
Zaterdag 20 mei
Zondag 21 mei
Schuttersfeest van de Bond St. Gerardus Amstenrade met kleurrijke optocht van 20 schutterijen en diverse gast-schutterijen door het centrum van Brunssum.
Het binnentrekken en ontvangst van de schutterijen gebeurd vanaf 12.30 uur.
De officiele opening van het Bondsfeest is om 14.00 uur.
De optocht vertrekt om 14.15 uur vanuit het Vijverpark door het centrum van Brunssum. Het defilé wordt gehouden ter hoogte van Jan Linders in de Kerkstraat.
Na afloop van de optocht zijn er schoonheids, muziek- en marswedstrijden in het Vijverpark.
De aanvang van de schoonheidswedstrijden en de muziekwedstrijden is om 16.00 uur.
Prijsuitreiking om 19.00 uur.
Optochtroute, wegafzettingen, defilé en parkeren
Gratis parkeren voor bezoekers in Centrum en de materiaalwagens op korte loopafstand (± 200 meter) van Vijverpark !
CONCEPT VERSIE
In verband met de veiligheid wordt er niet geschoten met de zware buks maar zullen er alternatieve veilige schietwedstrijden gehouden worden voor jong en oud.
Wij wensen U veel plezier tijdens dit 3-daagse schuttersfestijn in Brunssum !
Tot ziens in het Vijverpark !
Wij bedanken onze sponsoren !